Części zamienne

W każdym oddziale Truck Point klienci mogą zakupić części zamienne do wszystkich marek pojazdów. Szeroki wybór asortymentu zapewnia sieć sprzedaży DBK Parts, pion części zamiennych w Grupie DBK.

DBK PARTS jest siecią sprzedaży części zamiennych, w ramach której Grupa DBK wyposaża swoich klientów w części zamienne do pojazdów ciężarowych i dostawczych wszystkich marek, a także do przyczep, naczep oraz autobusów. W ofercie DBK PARTS dostępny jest kompletny asortyment części oryginalnych i zamienników do pojazdów wiodących marek oferowanych przez Grupę DBK – DAF, IVECO, MAN – oraz większości pozostałych znanych marek.

Oddziały Truck Point specjalizują się także w sprzedaży produktów marki TRP. To szeroki asortyment części dla wszystkich marek przyczep oraz naczep do samochodów ciężarowych oraz materiałów eksploatacyjnych dla warsztatów. Ofertę TRP wyróżnia doskonała dostępność, dzięki międzynarodowej sieci sprzedaży, dobra cena w stosunku do jakości, bogaty katalog produktów, a także pełna gwarancja marki DAF.

Asortyment części dostępnych w Truck Point to również wiodące marki takie jak Febi, Fra-sle, SAF, Hobi, Haldex, Wabco i wiele innych.

Więcej informacji o marce TRP.

Aktualności.